"JÍME ZDRAVĚ, HRAVĚ S ROZUMEM A BEZ DIET"

 
VÝŽIVOVÝ PROGRAM PODLE LABORATORNÍHO ROZBORU STŘEVNÍHO  MIKROBIOMU A DALŠÍCH INDIVIDUÁLNÍCH PARAMETRŮ
 
 
- PORADÍM VÁM, POMŮŽU, SESTAVÍM OSOBNÍ STRAVOVACÍ PLÁN -

 

 Budu Vám nápomocna nejen při změně stravovacích návyků, ale i při změně životního stylu.
 
Provedu Vás celým procesem tak, že našeho společného cíle dosáhneme ZDRAVĚ, HRAVĚ S ROZUMEM A BEZ DIET.
 
VAŠE VÝSLEDKY BUDOU TRVALÉ
 
Co je MIKROBIOM ?
Jako mikrobiom označujeme souhrn všech mikroorganismů v lidském těle. Mikrobiom můžeme rozčlenit do různých kategorií podle umístění na těle. Můžeme jmenovat např.kožní mikrobiom. Pravděpodobně nejdůležitější je však mikrobiom střevní.(více v odkazu HARMONELO)
 
Za co je STŘEVNÍ MIKROBIOM zodpovědný ?
I přesto, že vědomě "naše" mikroorganismy vůbec nevnímáme, mají na fungování našeho těla nedozírný vliv. Nejnovější vědecké studie dokazují, že mikrobiom ovlivňuje ve velké míře jak naše fyzické, tak i duševní zdraví. Jakmile dojde k porušení rovnováhy mikroorganismů v mikrobiomu, výrazně se zvýší riziko celé škály poruch, jako jsou např.infekční onemocnění, nemoci jater, ledvin, kožní patologie,respirační poruchy, mentální a psychyatrické nemoci, autoimunitní a alergické patologie, diabetes2.typu, kardiovaskulární onemocnění, poruchy metabolismu, zažívací potíže, obezita.
 
Firmicutes a Bacteroidetes jsou 2 nejhojněji zastoupené bakteriální kmeny ve střevním mikrobiomu. Dohromady obvykle tvoří zhruba 80 až 90% celého střevního mikrobiomu.Do kmene Firmicutes patří převážně bakterie, které napomáhají rozkladu tuků a způsobují lepší využití energie z tučné potravy. To může mít různé důsledky. Pro člověka žijícího spíše fyzicky pasivním způsobem života znamená vysoké zastoupení kmene Firmicutes vysokou predispozici k obezitě. Pro fyzicky aktivního člověka je naopak vysoké zastoupení Firmikutes prospěšné, protože poskytne dostatečné množství energie nezbytné pro fyzickou aktivitu. Bakterie kmene Bacteroidetes naopak obvykle netráví dobře tuky a jsou více zastoupeny u lidí, kteří se stravují spíše nízkotučnou stravou. Velmi důležitý je zejména vzájemný poměr těchto dvou bakteriálních kmenů.....
 
Co je MIKROBIOM TEST ?
Analýza samotná spočívá v tom, že ze vzorku střevního mikrobiomu bude provedena kompletní analýza vašich střevních bakterií. Na základě této analýzy získáme detailní přehled o skutečném stavu vašeho mikrobiomu, se kterým Vás seznámím. Analýza se provádí ze vzorku získaného z vaší stolice. Odběr je rychlý, nenáročný, hygienický, bezbolestný. Odběr provedete dle instrukcí v klidu a pohodlí Vašeho domova.
 
 
 
 

 

Těším se na Vás,
Ester ( 723 711 992 )
 

 

6. MĚSÍČNÍ PROGRAM

- na první schůzce společně probereme Váš stravovací režim, Vaše návyky, zlozvyky :o), představy, přání a cíle
 
- uděláme diagnostiku Vašeho těla ( hydrataci těla, poměr svaloviny a tuků, metabolický věk, BMI...)
 
- seznámím Vás s laboratorním vyšetřením STŘEVNÍHO MIKROBIOMU
 
- po cca 14.ti dnech zhodnotíme Vaše výsledky

- předám Vám osobní stravovací plán

- dám Vám doporučení
 
- provedu Vás změnou stravovacích návyků (individuálně)
 
- průběžně budeme sledovat diagnostiku Vašeho těla

 

 

 

 

Nový pomocník při redukci hmotnostiHARMONELO SLIM

- snižuje hladinu cholesterolu- reguluje glukózu v krvi- působí proti artritidě- omezuje vstřebávání tuku z potravy- má protizánětlivé účinky- má protinádorové účinky- podporuje redukci hmotnosti- podporuje vitalitu
SLOŽENÍ HARMONELO SLIM

Opuntia - vláknina z Opuncie- má úžasné účinky vzhledem ke vstřebávání tuků. Tato vláknina má schopnost absorbovat část tuků z potravy. Omezuje tedy vstřebávání tuků z potravy a napomáhá redukci hmotnosti.

Glukaman- významně snižuje pocit hladu, má bobtnavou schopnost, je to vynikající prebiotikum - kvalitní potrava pro naše přátelské střevní bakterie (hladké a fungující zažívání, silná imunita, atd…)

Extrakt z chmele- blokuje enzymy, které jsou nezbytné pro ukládání tuků v těle, normalizuje hladinu inzulinu a glukózy v krvi, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, působí protizánětlivě (obezita je vždy spojena s určitou mírou zánětu - zánět podporuje tvorbu tukové tkáně).

Mikrobiálně aktivovaný ženšen pětilistý - díky fermentaci jsou zde dostupné mnohonásobně vyšší a aktivní zdraví prospěšné látky (gypenosidy - více než 100 molekul) a taktéž se fermentace vyznačuje i vyšší vstřebatelností do sliznic. Bohatý na flavonoidy (vyskytují se v celé řadě rostlin), karotenoidy, polysacharidy a aminokyseliny. Protinádorové účinky - zvýšená antioxidační aktivita až o 40 %! Působí výborně i na podporu mozkové činnosti. Podporuje energetický metabolismus a snižuje tak ukládání tuků! Reguluje vstřebávání glukózy. Snižuje chronický zánět. Odstraňuje buněčný „odpad“, kumulující se ve stárnoucích buňkách.

Mikrobiálně aktivovaný extrakt ze zeleného čaje - opět díky fermentaci mnohonásobně navýšená účinnost aktivních látek a mnohonásobně vyšší vstřebatelnost! Působí jako silný antioxidant a přispívá k udržení metabolismu tuků. Snížení LDL cholesterolu (tzv. zlý cholesterol - jeho nadbytečné množství v krvi vede k usazování cholesterolu v cévách a k jejich následnému ucpávání). Nižší riziko výskytu kardiovaskulárních onemocnění. Úžasný na artritidu.

Monakolik K - jedná se o přírodní statin - látka inhibující produkci cholesterolu - vede ke snížení vysoké hladiny cholesterolu. Velký přínos pro kardiovaskulární choroby a při hubnutí.

Koenzym Q10 - pro výživy našich buněk, podporuje funkci svalů, především toho srdečního.

L-karnitin - výborný spalovač tuků, ideálně přidat i pohyb, aby docházelo ke snižování množství tuku, ideálně toho viscerálního

Chrom - regulace glukózy v krvi, zpomaluje ztrátu vápníku - skvělý na řídnutí kostí, výborně působí na podporu psychiky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                     

 

                                                                                                                                                                                             

 

 


 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode