VACUSHAPE - REVOLUCE V ODBOURÁVÁNÍ TUKU !

 

SPALOVAČ TUKŮ PRO  BŘICHO, NOHY A HÝŽDĚ

VacuShape

 VÝSLEDKY JSOU VIDITELNÉ JIŽ PO 10 APLIKACÍCH !

 PŮSOBÍ PROTI POMERANČOVÉ KŮŽI

 VIDITELNÝ ÚBYTEK V CM , VYHLAZENÍ PROBLEMATICKÝCH PARTIÍ

 CVIČENÍ TRVÁ POUHÝCH 30 MINUT !

V našem studiu Vám vhodně zkombinujeme a doporučíme efektivní cvičení právě pro Vás!

VacuShape kombinuje podtlak s chůzí na běžeckém pásu a zaměřuje se na likvidaci depotního tuku v nejproblematičtějších partiích těla - stehna, boky, hýždě a břicho - právě díky tomu, že se tato část těla nachází v podtlakové kabině.

To zajistí lepší prokrvení depotních tuků na podbřišku, hýždích a stehnech. Nyní mohou tukové buňky snadněji předávat své tuky, které jsou dopravovány ke svalovým buňkám, neboť tuk se spaluje jen ve svalových buňkách. Protože se u tréninku VacuShape jedná o stojící systém v podtlaku, uskutečňuje se díky podtlaku lepší odvádění metabolických produktů přes lymfatický systém. Silným prokrvením pokožky a lepším zásobováním kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy se pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

DOPORUČENÍ PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY:

Není třeba začínat s dietou! Jestliže budete dodržovat níže zmíněná doporučení, bude mít Vaše tělo dostatečné rezervy energie a tak se spalování tuků dostane do vyšších obrátek.

Nárazová terapie 3x týdně, 24 aplikací po dobu 8 týdnů pro maximální "nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích.

  • Cvičení trvá pouhých 30 min. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20 - 30 minutách. Ve VacuShapu se tato doba zkrátí až o třetinu.
  • Před aplikací se doporučuje jíst (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
  • Dodržovat pravidelný pitný režim - cca 2 - 3 litry za den.

 

doporučené oblečení: sportovní oblečení (tepláky, legíny, šortky) + lehké sportovní boty s hladkou podrážkou.

 

VacuShape logo                                                                                                                                                                                                                                              

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode